Pakketten

Export to CSV
Search for software products

19 resultaten gevonden.

Naam Leverancier Beschrijving
Atos e-Suite Eviden Een zaakgerichte oplossing voor verbetering van de dienstverlening en de bedrijfsvoering: - zowel extern (portaal, mijnloket voor klanten, slimme webformulieren) - als intern (zaaksysteem, inclusief
B3P BRMO (Basisregistratie MidOffice) B3Partners Na de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) komen nu ook de Basisregistratie Kadaster (BRK) en het Nieuwe Handelsregister (NHR)beschikbaar.
Databrush Infradax Overheid De Databrush is een SaaS-oplossing die gericht is op het controleren, vergelijken en verbeteren van de (basis)gegevens die worden gebruikt in uw organisatie. De Databrush is ontwikkeld vanuit het pri
Djuma Visma Circle Djuma is een single-instance-multi-tenant cloud SaaS zaaksysteem.
Dragon1 Dragon1 Dragon1 is het SaaS platform voor Enterprise Architectuur.
GouwBasis Gouw Informatie Technologie Integrale applicatie voor de verwerking, opslag en bevraging van authentieke en niet-authentieke gegevens, zowel administratief als geografisch. Incl.
iSamenleving PinkRoccade Local Government De productlijn voor regievoering in en op het sociaal domein.
JOIN Klantcontact Decos Information Solutions JOIN Klantcontact is de opvolger van KCS2.
Managed Integrations (MI) Enable U Managed Integrations zijn volledig beheerde, vooraf geconfigureerde koppelingen tussen verschillende informatiesystemen, inclusief een hoge mate van bescherming voor de geconfigureerde integraties en
MensCentraal xxllnc Samen met u bedenken we hoe u informatie zo slim mogelijk kunt gebruiken en kunt samenwerken met uw (keten)partners.
Mijn Gemeente Portaal xxllnc Zelf en digitaal waar het kan, professioneel en fysiek waar het moet. Uw inwoners regelen zelf op elk gewenst moment hun zaken via Mijn GemeentePortaal.
NedMagazijn Basis Cadac Group Met NedMagazijn biedt Cadac Group een centraal gegevensmagazijn conform de uitgangspunten van de GEMeentelijke Model Architectuur (GEMMA).
Onegov ilionx ilionx helpt overheden met efficiënt digitaal (samen-)werken op basis van het Microsoft Office 365 platform.
OnView OnView De OnView Webapplicatie is een Cliëntvolgsysteem waarmee de totale (financiële) klantreis van een cliënt geregistreerd, beheerd en bewaakt kan worden.
SAP S/4HANA voor lokale overheden SAP Nederland Binnen is buiten. Wie ‘buiten’ goed wil organiseren, moet ‘binnen’ zorgen voor een integrale en gestroomlijnde manier van werken.
Sociale Monitor (MI) xxllnc De Sociale Monitor is een management informatie tool, die alle relevante informatie voor het gemeentelijk Sociaal Domein met een heldere grafische presentatie inzichtelijk maakt.
Toolkit e-formulieren xxllnc Uw klanten willen zelf kiezen hoe zij diensten of regelingen aanvragen. Bijvoorbeeld via internet, telefonisch, of aan de balie. Burgers en bedrijven willen overheidszaken digitaal kunnen regelen.
Verloren of Gevonden ilionx Sinds 2012 is de zorgplicht voor onbeheerde zaken belegd bij gemeenten. Het Onegov 365 Zaaksysteem biedt een oplossing voor registratie en beheer van deze voorwerpen.
X-Works Blinqt Afdelingen sociale zaken staan de komende tijd voor aanzienlijke uitdagingen.