Leveranciers

Search for software products

198 resultaten gevonden.

Naam Contact persoon Contact E-mail Ondertekende addenda
4Value Joné Eggen j.eggen@4value.nl 1
Act one Internet solutions (is per 2016 onderdeel van SIMgroep) Philip Engels philip.engels@act-one.nl 1
Aia Software (overgenomen door Kofax/Lexmark)  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met KING.
softwarecatalogus@kinggemeenten.nl 0
AlterNET Hans Olthoff hans@alternet.nl 0
Antea Group Iepe Soet Iepe.Soet@Anteagroup.com 0
Arcadis  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met KING.
Henk Kersten henk.kersten@arcadis.nl 0
Arpha Jaron Azaria jaron.azaria@arpha.nl 0
Atos Matthijs Meijntjes matthijs.meijntjes@atos.net 2
Auxilium Joris Kleinveld jkleinveld@auxilium.nl 0
B-ware Business Software Esther ten Hoeve sales@b-ware.com 0
B3Partners Chris van Lith chrisvanlith@b3partners.nl 0
BakerWare Fred Kegel fred.kegel@bakerware.nl 2
Bakker & Spees Ing. G.H.M. Spees spees@bakkerspees.nl 0
BCT Alex Lony alex.lony@bctsoftware.com 2
Beheervisie Paul Verdaasdonk paul.verdaasdonk@beheervisie.nl 1
Bentis B.V. Peter van de Kragt peter.van.de.kragt@bentis.nl 0
Berkeley Bridge Rob van de Plassche rvandeplassche@berkeleybridge.nl 0
Betty Blocks Ralph Duin ralphduin@bettyblocks.com 0
BLITTS BV Martijn Verbeek martijn@blittsbv.nl 0
Branch Solutions Walter Rietveld Walter@acfsoftware.nl 0
Brein Maurice Leidelmeijer m.leidelmeijer@brein.nl 1
BySpy Gert Jan de Jonge de_jonge@byspy.nl 0
C-CONTENT Sean Moayedi s.moayedi@c-content.nl 1
C3Group Karen van Gent k.vangent@c3group.nl 2
Cale Nederland  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met KING.
Paul van der Weijde Paul.vanderWeijde@cale.nl 0
Capgemini Hannelore Koppen hannelore.koppen@capgemini.com 0
CARE Internet Services BV Joost Sanders info@care.nl 1
CenterOne Peter van der Schuyt peter@centerone.nl 0
Centric Lidwien Meijers Lidwien.Meijers@centric.eu 5
Centrum voor publieke innovatie Anouk Gommans anouk@publiekeinnovatie.nl 0
CIMSOLUTIONS Rick de Jong r.de.jong@cimsolutions.nl 0
Circle Software Bas Retera retera@circlesoftware.nl 3
Company-X Patrick Smolders psmolders@company-x.nl 0
Competensys Vincent braun vincent.braun@competensys.nl 0
Compliance Assessment Group Remco Worst r.worst@cagroup.nl 0
Conclusion Thijs Krommenhoek tkrommenhoek@conclusion.nl 0
CoolProfs Eric ten Harkel Eric.ten.Harkel@COOLProfs.com 0
Crotec Marco Sengers m.sengers@crotec.nl 0
DA Systems Dimitry Hiy info@dasystems.nl 0
Dariuz BV Rolf van Ginneken r.vanginneken@dariuz.nl 0
Data Kitchen B.V. Mark Leijdekker mark@datakitchen.nl 0
DataB. Mailservice Henk Boonstra h.boonstra@datab.nl 0
DataQuint Michel Spek michel.spek@dataquint.nl 1
De Heer Software Daniëlle de Heer ddeheer@deheer-groep.nl 0
Decos Information Solutions Frans Dondorp f.dondorp@decos.com 3
Desyde Ton van Puffelen tpuffelen@desyde.nl 0
DG Groep Frank Jan Uittenbogaart fjuittenbogaart@dggroep.nl 0
DiVault Hans Mannaert hans@divault.nl 0
eformity Thije de Hollander thije.dehollander@eformity.nl 0
eGem Johan van Marle johan.vanmarle@egem.nl 1

Pagina's