Leveranciers

Search for software products

218 resultaten gevonden.

Naam Contactpersoon Contact E-mail Ondertekende addenda
QNH PerfectView Remco van Beek remco.van.beek@qnh.nl 2
Quarantainenet Frank van den Hurk contact@quarantainenet.nl 1
Quli Harro Messelink harro.messelink@quli.nl 0
Quo Vadis Lex Samuel l.samuel@quovadisglobal.com 0
Qurentis Mike van Loon mikevanloon@qurentis.nl 0
Raet Sander Houtveen sander.houtveen@raet.com 0
Ranshuijsen Van Loon Joel Smit joel.smit@falkner.nl 0
Regas Ruud Leenen ruud@regas.nl 0
REM Automatisering bv Donald Helmers dghelmers@rem.nl 1
Riodesk  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Carlo Spada cspada@riodesk.nl 0
Roxit Sander van de Merwe sander.vandemerwe@roxit.nl 0
Royal HaskoningDHV  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Andreas Hoogeveen andreas.hoogeveen@rhdhv.com 0
SDU Joeri Coppejans j.coppejans@sdu.nl 0
Seneca B.V. René Pronk rpronk@seneca.nl 1
Sigmax  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Rogier de Mare r.demare@sigmax.nl 0
Simac Obec BV Alexander Brok sales@simacobec.com 0
SIMgroep Pieter Weeber p.weeber@simgroep.nl 1
Sincerus Peter Westerveld Peter.Westerveld@Sincerus.nl 0
SmartAIM Engelbert van Voorden engelbert.van.voorden@smartaim.nl 0
SmartDocuments Nederland B.V. Joël Klumper salessupport@smartdocuments.nl 0
Sociale kaart Nederland Vincent Hoitink vincent.hoitink@socialekaartnederland.nl 0
Sogeti Nederland B.V. Jan van den Heuvel jan.vanden.heuvel@sogeti.com 0
Solviteers Joost van de Wiel j.vandewiel@solviteers.nl 1
Splitvision Klaas van der Heijden klaas@splitvision.nl 0
Stadsbeheer b.v. Klaas van de Gevel kvdgevel@stadsbeheer.com 0
Stimulansz Wiljan de Jong wiljan.dejong@stimulansz.nl 0
Stipter Jord Sips Jord.sips@stipter.nl 0
Stratech Marieke Zendman m.zendman@stratech.nl 0
Sweco Nederland B.V. Bart van der Lely Bart.vanderLely@sweco.nl 1
SymaX Geert Klein Breteler Geert@symax.nl 0
Synaxion Hanifi Alkilic H.Alkilic@synaxion.com 0
T:meblockr Dennis Kapper d.kapper@communited.nl 1
TechniaTranscat Jaap Holweg jaap.holweg@techniatranscat.com 0
Techview assist bv Roland Vinke vinke@techtek.nl 0
Telecats Marcel Elfring m.elfring@telecats.nl 0
TellTales Security BV Sander van der Moolen s.vandermoolen@telltalessecurity.com 1
Terbit Information Henk Boen henk.boen@terbit.nl 0
Tercera Lieuwe Koopmans info@tercera.nl 0
TiltShift - haal innovatie in huis: voor digitale strategie, organisatie van innovatieprojecten, open source en maatwerk software  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Johan Groenen johan@tiltshift.nl 0
TM7 Egbert van de Coevering Egbert.vandeCoevering@tm7.nl 2
Tog Nederland Marcel Pragt MPragt@thepebblesgroup.nl 1
TOPdesk TOPdesk info@topdesk.nl 1
Topicus Harald Dannenberg info@topicusoverheid.nl 2
Transfer Solutions Albert Leenders aleenders@transfer-solutions.com 0
TrueLime Christian Berkhout christian.berkhout@truelime.nl 0
TSMS IT Monitoring Aukje Weening a.weening@triangle-solutions.nl 0
Unisys  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Evelien Kok Evelien.Kok@nl.unisys.com 0
UNIT4 Robert Brands Robert.Brands@unit4.com 0
ValidSign Lucas Harbers lucas.harbers@validsign.nl 0
Valueresult Chris van Wegen c.vanwegen@valueresult.nl 0

Pagina's