Leveranciers

Search for software products

217 resultaten gevonden.

Naam Contactpersoon Contact E-mail Ondertekende addenda
KLANTINFOCUS B.V. Michel van der Togt michel.vandertogt@klantinfocus.nl 1
Kodision Laurens de Vries l.devries@kodision.nl 0
KPN Lokale Overheid Martin Groenendaal martin.groenendaal@kpn.com 1
Kred'it Marion Schellekens schellekens@kredit.nl 0
LDC Business Maurice Vermunt Maurice.vermunt@ldc.nl 0
Liaan Tom Voermans t.voermans@liaan.nl 0
Lifecycle Technology Ties Kremer tkremer@lifecycle-tech.com 0
Link2Control Gerhard Meesterberends Gerhard.Meesterberends@link2control.nl 0
Logis.P Remco van Duuren duurenr@logisp.nl 0
Lost Lemon Bas Van Luxemburg info@lostlemon.nl 1
Lucom Benelux BV Natascha den Hartog natascha.denhartog@lucom.com 0
Matchcare Andre van den Eventuin andre.vandeneventuin@matchcare.nl 0
Mavim Ben Laarhoven ben.laarhoven@mavim.com 0
Maxdoro Tjeerd Hagen tjeerd@maxdoro.nl 0
Mensken Boris Stam boris@mensken.com 0
Metafoor Vastgoed en Software Leo Looise leo.looise@metafoor.nl 1
Metaobjects Robert van Poelgeest R.vanPoelgeest@Metaobjects.nl 3
MEXTRA Geert Klein Breteler Geert@mextra.nl 0
MoGuide Leo Rikken leo.rikken@moguide.nl 0
Montr Anna Meijering anna@montr.nl 0
Mozard R.Veldwijk r.veldwijk@ienpm.nl 0
MUG Ingenieursbureau  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Hans Hainje hhainje@mug.nl 0
MY-LEX Tony Jans t.jans@my-lex.nl 1
Nazca IT Solutions Thorvald de Goede t.degoede@nazcai.nl 0
NedGraphics BV Hennie Genee hge@nedgraphics.nl 2
Netcreators Michiel Koopman michiel@roquin.nl 1
Nou&Off Cor Nouws cno@nouenoff.nl 0
NTREE Solutions Peter Hooftman p.hooftman@n-treeoffice.nl 0
OIS Peter Traa peter.traa@ois.nl 0
OKcomply Jeroen Mol jeroen@okcomply.com 0
Omgevingsviewer.nl Twan Jütte awtj@beeldkwaliteit.nl 0
One Fox Maurice Romijn Maurice.Romijn@onefox.nl 0
Op Orde Ko Mies ko@komies.nl 0
Open-T Joost Horward joost@open-t.nl 0
Ordina Harco de Jager harco.de.jager@ordina.nl 0
Osano Maarten van den Broek mbroek@messagedesign.nl 0
Pagefreezer John Jansen john@pagefreezer.com 0
Pandora Intelligence Peter Rakké peter.rakke@pandoraintelligence.com 0
PerfectView PerfectView Overheid overheid@perfectview.nl 0
PIM.info B.V. Bert van Dijk erik.oreel@pim.info 0
PinkRoccade Local Government John Rooijakkers John.Rooijakkers@PinkRoccade.nl 3
Piwik PRO - Premium functionaliteiten en Enterprise support voor Piwik webanalytics Vincent de Winter vincent@piwik.pro 0
Planviewer Suzanne Huisman s.huisman@planviewer.nl 0
Processfive Maarten Stam m.stam@processfive.com 0
Procura Bernard Rutgrink bernard.rutgrink@conxillium.com 1
ProjectComfort Arno Voerman a.voerman@projectcomfort.nl 0
Pronexus Manfred Lodder mlodder@pronexus.nl 0
Prosoftware Linda Hoppenbrouwers info@prosoftware.nl 0
Public Space Management Services (PSMS) Albert Stoter Astoter@psms.nl 0
Qmatic Holland B.V. Cees van der Bent cees.vanderbent@qmatic.com 0

Pagina's