Leveranciers

Search for software products

236 resultaten gevonden.

Naam Contactpersoon Contact E-mail Ondertekende addenda
The People Group Viktor de Haan vdehaan@thepeoplegroup.nl 0
TILTSHIFT good public tech (open source software design) Johan Groenen johan@tiltshift.nl 1
TM7 Egbert van de Coevering Egbert.vandeCoevering@tm7.nl 0
Tog Nederland Marcel Pragt MPragt@tognederland.nl 2
TOPdesk TOPdesk info@topdesk.nl 0
Topicus Harald Dannenberg info@topicusoverheid.nl 1
Transfer Solutions Albert Leenders aleenders@transfer-solutions.com 0
Triptic Roel Knapen r.knapen@triptic.nl 1
TrueLime Christian Berkhout christian.berkhout@truelime.nl 0
TSA Verkiezingen bv TSA Verkiezingen bv verkiezingen@tsagroup.nl 0
Unisys Patrick Smitshoek Patrick.Smitshoek@nl.unisys.com 0
UNIT4 Robert Brands Robert.Brands@unit4.com 0
ValidSign John Lageman john.lageman@validsign.nl 0
Valueresult Chris van Wegen c.vanwegen@valueresult.nl 0
VANAD Enovation Lennard van Deursen Lennard.vanDeursen@vanadgroup.com 0
VDSS stopt gijzelsoftware/ransomware Aukje Weening a.weening@triangle-solutions.nl 0
VendorLink Martin Joris martin.joris@vendorlink.nl 0
Verint Nederland Wim Lobbert Wim.Lobbert@verint.com 0
Vicrea Marco Baars m.baars@vicrea.nl 1
Visiedosis.Uninova Hilbert Top info@visiedosis.nl 0
Visma Circle Bas Retera bas.retera@circlesoftware.nl 2
Visma Roxit Sander van de Merwe sander.vandemerwe@roxit.nl 1
VNG Realisatie Demo Peter Makkes softwarecatalogus@vng.nl 2
Werktools | andSafety Paul C. de Vries Paul@Werktools.com 0
Wind Internet BV Peter Wijngaarden wijngaarden.peter@windinternet.nl 1
Woweb Michel Lenaerts michel@woweb.nl 0
Wowww Gerdt Brouwer g.brouwer@wowww.nl 0
Xential Hans Langkamp hans.langkamp@xential.nl 0
Xlab Cloud Services B.V. John Verwoerd info@xlab.nl 0
Yellowtail Edwin Lodder elodder@yellowtail.nl 0
Yenlo Cloud Services Peter Willems peter.willems@yenlo.com 2
Zaaksysteem.nl Mintlab Bas Postema bas@zaaksysteem.nl 1
Zorg-Lokaal Joost van Eijk joost.vaneijk@zorg-lokaal.nl 0
ZorgNed Automatisering Björn Molenmaker bmolenmaker@zorgned.nl 1
Zorgverkeer Hanco van Tol Hanco@zorgverkeer.nl 0
ZW-Connect B.V. Harrie Huisman harrie@wem.io 0

Pagina's