Pakketten

Export to CSV
Search for software products

5 resultaten gevonden.

Naam Leverancier Beschrijving
Engage Process Engage Process Engage Process is een Procesmanagementplatform dat medewerkers binnen alle lagen van de organisatie helpt om samen processen te bespreken, te evalueren en te verbeteren.
Mextra MEXTRA Mextra is een Electronisch Clienten Dossier (ECD) waarin de dialoog tussen client en zorgprofessional, aangevuld met eventueel mantelzorgers/familie, centraal staat.
Tingit platform Sociaal Domein Tingit Tingit is een SAAS platform waarmee op een AVG verantwoorde en ISO gecertificeerde manier deelnemers kunnen worden geïnformeerd met relevante informatie, begeleidt worden in hun ontwikkeling en waarbi
VIND Antwoord Sdu VIND Antwoord ondersteunt jouw frontoffice bij de dienstverlening aan burgers en ondernemers. Met VIND Antwoord biedt Sdu lokale overheden een uitgebreide Producten- en Dienstencatalogus (PDC) in een
WIZportaal Solviteers WIZportaal ondersteunt gemeenten op een gebruiksvriendelijke manier bij casemanagement en regievoering.