Leveranciers

Search for software products

217 resultaten gevonden.

Naam Contactpersoon Contact E-mail Ondertekende addendaoplopend sorteren
Centric Ron Bartels Ron.Bartels@centric.eu 4
Gouw Informatie Technologie Maarten van der Zander m.vanderzander@gouwit.nl 3
PinkRoccade Local Government John Rooijakkers John.Rooijakkers@PinkRoccade.nl 3
Metaobjects Robert van Poelgeest R.vanPoelgeest@Metaobjects.nl 3
Decos Information Solutions Frans Dondorp f.dondorp@decos.com 3
JNET Karl De Boer karl.de.boer@jnet.nl 2
ilionx Remco van Beek rvanbeek@ilionx.com 2
NedGraphics BV Hennie Genee hge@nedgraphics.nl 2
Zaaksysteem.nl Mintlab Bas Postema bas@zaaksysteem.nl 2
TM7 Egbert van de Coevering Egbert.vandeCoevering@tm7.nl 2
BCT Alex Lony alex.lony@bctsoftware.com 2
Circle Software Bas Retera bas.retera@circlesoftware.nl 2
Topicus Harald Dannenberg info@topicusoverheid.nl 2
ZorgNed Automatisering Björn Molenmaker bmolenmaker@zorgned.nl 2
Yenlo Cloud Services BV Peter Willems peter.willems@yenlo.com 2
C3Group Dennis de Keijzer d.dekeijzer@c3group.nl 2
eGem Johan van Marle johan.vanmarle@egem.nl 2
Atos Matthijs Meijntjes matthijs.meijntjes@atos.net 1
Gemboxx Swier Jan Miedema swier.jan.miedema@gemboxx.nl 1
GemeenteOplossingen René Notenbomer notenbomer@gemeenteoplossingen.nl 1
GeoTax Bernard Rutgrink info@geotax.nl 1
Green Valley Mike van Dijk m.vandijk@greenvalley.nl 1
Horlings & Eerbeek Automatisering B.V. Karin van Gelderen KvGelderen@HorlingsenEerbeek.nl 1
Lost Lemon Bas Van Luxemburg info@lostlemon.nl 1
Procura Bernard Rutgrink bernard.rutgrink@conxillium.com 1
QNH  
Deze leverancier heeft geen actueel convenant met VNG Realisatie; pakketgegevens kunnen niet meer geactualiseerd worden!
Remco van Beek remco.van.beek@qnh.nl 1
Seneca B.V. René Pronk rpronk@seneca.nl 1
SIMgroep Pieter Weeber p.weeber@simgroep.nl 1
Enable-U J.S. (Jascha) Gregorowitsch jascha.gregorowitsch@enable-u.nl 1
Vicrea David Bakker d.bakker@vicrea.nl 1
Tog Nederland Marcel Pragt MPragt@thepebblesgroup.nl 1
Crotec Marco Sengers m.sengers@crotec.nl 1
VNG Realisatie Demo Wouter / Kenan softwarecatalogus@vng.nl 1
Sweco Nederland B.V. Bart van der Lely Bart.vanderLely@sweco.nl 1
Solviteers Joost van de Wiel j.vandewiel@solviteers.nl 1
GISkit Annetje Knaap annetje@giskit.nl 1
KPN Lokale Overheid Martin Groenendaal martin.groenendaal@kpn.com 1
DataB. Mailservice Henk Boonstra j.slijfer@datab.nl 1
GripOp Elektronische Dienstverlening Hans Gorsic hans.gorsic@gripop.eu 1
KLANTINFOCUS B.V. Michel van der Togt michel.vandertogt@klantinfocus.nl 1
MY-LEX Tony Jans t.jans@my-lex.nl 1
JCC Software Bram de Vent b.de.vent@jccsoftware.nl 1
Beheervisie Paul Verdaasdonk paul.verdaasdonk@beheervisie.nl 1
Capgemini Pieter-Jan de Vries pieter-jan.de.vries@capgemini.com 1
Exxellence Product Manager v.vancooten@exxellence.nl 1
BakerWare Fred Kegel fred.kegel@bakerware.nl 1
Netcreators Michiel Koopman michiel@roquin.nl 1
Zorg-Lokaal Joost van Eijk joost.vaneijk@zorg-lokaal.nl 1
Metafoor Vastgoed en Software Leo Looise leo.looise@metafoor.nl 1
HTA Software Robert de Kok rjdekok@htasoftware.eu 1

Pagina's