Leveranciers

Search for software products

66 resultaten gevonden.

Naam Contactpersoon Contact E-mail Ondertekende addendaoplopend sorteren
Centric Ron Bartels Ron.Bartels@centric.eu 3
PinkRoccade Local Government John Rooijakkers John.Rooijakkers@PinkRoccade.nl 3
Yenlo Cloud Services Peter Willems peter.willems@yenlo.com 3
Visma Circle Bas Retera bas.retera@circlesoftware.nl 2
Decos Information Solutions Alain van Hanegem a.vanhanegem@decos.nl 2
GeoTax Bernard Rutgrink info@geotax.nl 2
Gouw Informatie Technologie Maarten van der Zander m.vanderzander@gouwit.nl 2
JNET Karl De Boer karl.de.boer@jnet.nl 2
Mozard Pjotr Mengede pjotr@mozard.nl 2
ilionx Remco van Beek rvanbeek@ilionx.com 2
Procura Sander de Graaf sander.de.graaf@procura.nl 2
SIMgroep Roelof Schram r.schram@simgroep.nl 2
Enable U J.S. (Jascha) Gregorowitsch jascha.gregorowitsch@enable-u.nl 2
Tog Nederland Hans Stam/ Barent Brouwers helpdesk@tognederland.nl 2
NedGraphics BV Hennie Genee hge@nedgraphics.nl 2
VNG Realisatie Demo Peter Makkes softwarecatalogus@vng.nl 2
KPN Lokale Overheid Martin Groenendaal martin.groenendaal@kpn.com 2
KLANTINFOCUS B.V. Michel van der Togt michel.vandertogt@klantinfocus.nl 2
Metaobjects Robert van Poelgeest R.vanPoelgeest@Metaobjects.nl 2
HTA Software Herwin Franken herwin@hta.nl 2
REM Automatisering bv Donald Helmers dghelmers@rem.nl 2
Arpha Jaron Azaria jaron.azaria@arpha.nl 2
WIND Internet BV Peter Wijngaarden wijngaarden.peter@windinternet.nl 2
Topicus Jesper Hof info@topicusoverheid.nl 2
BCT Alex Lony alex.lony@bctsoftware.com 1
BLITTS BV Martijn Verbeek martijn@blittsbv.nl 1
Exxellence Product Management productmanagement@exxellence.nl 1
Genetics Maurice Maissan maurice.maissan@genetics.nl 1
Visma Roxit Martin de Vaal martin.devaal@roxit.nl 1
Vicrea Marco Baars m.baars@vicrea.nl 1
Desyde Ton van Puffelen tpuffelen@desyde.nl 1
Sweco Nederland B.V. Bart van der Lely Bart.vanderLely@sweco.nl 1
Solviteers ing. Barry L.C. ter Braak B.terbraak@solviteers.nl 1
Zaaksysteem.nl Mintlab Michelle Veltman michelle@zaaksysteem.nl 1
SmartDocuments Nederland B.V. Ben Kamphuis salessupport@smartdocuments.nl 1
Berkeley Bridge Rob van de Plassche rvandeplassche@berkeleybridge.nl 1
Stadsbeheer b.v. Klaas van de Gevel kvdgevel@stadsbeheer.com 1
Transfer Solutions Albert Leenders aleenders@transfer-solutions.com 1
Pronexus Manfred Lodder mlodder@pronexus.nl 1
Stipter Stefan Beyers Stefan.Beyers@stipter.nl 1
Nazca Solutions Thorvald de Goede info@nazcasolutions.nl 1
Tercera Lieuwe Koopmans info@tercera.nl 1
Betty Blocks Ralph Duin ralphduin@bettyblocks.com 1
Sigmax Wim Hunter W.Hunter@sigmax.nl 1
DataQuint Sietze Soet sietze.soet@dataquint.nl 1
4Value Joné Eggen j.eggen@4value.nl 1
CenterOne Group Peter van der Schuyt peter@centerone.nl 1
GeoNovation B.V. Peter-Paul Koonings info@geonovation.nl 1
TILTSHIFT good public tech (open source software design) Johan Groenen johan@tiltshift.nl 1
Contezza Rick Rooijackers rick.rooijackers@contezza.nl 1

Pagina's